Koltuk Yikama

 Koltuk Temizleme

 Koltuk Yıkama

  Koltuk yıkama profesyonel iş kapsamı içine alınmış olup deneyim ve kaliteli ekipman ile mükemmel bir hizmete dönüşebilir. İstanbul geneline yayılmış İstanbul Profesyonel Koltuk Yıkama firmamız bir temizlik firması olup koltuk yıkama konusunda ağırlıklı profesyonel ve mükemmel hizmet sunmaktadır. Koltuk yıkama hizmeti ev koltuk yıkama , ofis koltuk yıkama , oto koltuk yıkama, araç koltuk yıkama gibi alt dallara sahiptir.
  Okul konferans salon koltukları, sinema koltukları, toplantı odası koltukları, otel koltukları gibi sandalye ve koltuk adına tüm temizlik hizmetlerini vermektedir. Koltuk temizleme hizmeti için iletişim numaralarından bizlere ulaşabilir hizmet kalitemiz hakkında bilgi alabilirsiniz. İstanbul koltuk yıkama İstanbul ve tüm ilçelerinde hizmet vermekte olan bir kuruluştur.

1 Görüş bildirildi "Koltuk Yikama"

  1. Ahmet SOYLU dedi ki:

    2006 clio 1.4 alize arabam var. Direksiyonu sağa sola kırdığım zaman hem zozorlanıyor hemde tak tuk ses geliyor.ustam direksiyon mafsalinda sorun var söküp elden geçirmek lazim oda olmazsa değişmesi lazım dedi masrafı ne olur

Hidrolik Direksiyon Tamiri
Koltuk Yıkama -palyaço kiralama