Eps Direksiyon Ve Hidrolik Direksiyon

Eps Direksiyon tamiri
  EPS direksiyon ve Hidrolik direksiyon farkları ve ortak yönlerini bu makalemizde anlatmaya çalışacağız.Eps Direksiyon  Electric Power Steering kelimesinin kısaltılmışıdır. Dilimizdede elektrikli performans sürüş olarak çevirmemiz mümkündür.
  Otomobil firmaları son  modellerinde Eps sistemini kullanmaya başladılar.Hidrolik direksiyon sistemlerinin görev ve amacının birebir aynı özellikleri taşır.Hidrolik yağı ve hidrolik pompa barındırmadıkları için avantajlı olduğu söylenebilir.
  Dezavantaj olaraksa sistem elektronik devrelerden oluştuğu için elektrik aksamında meydana gelen aşırı yüklenmelerde yada yağışlı hava koşullarında devrelerine su sızması bu tür direksiyonların geri dönüşümsüz arızalanmasına sebeb olur.
  Her ne sebeble olursa olsun değişime tabi tutulması beklenen bozulmuş eps direksiyonları garantili tamir ediyoruz.Yetkili servisler değiştirerek sorunu çözerken müşteriye fiyat avantajı olan tamir seçeneğini sunmamaktadırlar.Bizi EPS direksiyon sistemi arızaları için arayabilirsiniz.

2 Görüş bildirildi "Eps Direksiyon Ve Hidrolik Direksiyon"

 1. Elit otopark dedi ki:

  Slm ustam sabah manevra yapıp döndüm döner dönmez aracım elektronik direksiyon arizasi verdi ve hemen direksiyon aniden ağırlaştı sorunum ne

  Sayın Elit Otopark
  Aracınızın Eps Direksiyonu arızalanmıştır.
  Kocasinan Sanayi Sitesi A-Blok No:17 Bahçelievler / İstanbul
  Telefon: (212) 328 31 02 GSM: 0 (535) 562 51 04

  bizimle iletişime geçebilirsiniz. Saygılar

Hidrolik Direksiyon Tamiri
Koltuk Yıkama -palyaço kiralama